Yaşam

Ruhi Çenet’in Son Videosu Gönül Yaralarına Konuk Olan Evsiz ABD’ye Ait Otomobilin Türkiye Fiyatı

YouTube Türkiye’nin en tanınan isimlerinden Ruhi Çenet son belgesel videosunda Döşeme Şehri Yerleşimi gösterdi. Evsizlerin yerleşim alanına dönüşen bu görüntü büyük beğeni toplayarak farklı bir gündem oluşturdu.

Videonun ilk dakikalarında gördüğümüz Zachary, 20 yıldır Slab City’de evi olmadan yaşıyor. Ancak gündemi belirleyen kendisi değil, sahip olduğu alet oldu. 4 ay önce aldığını söyledi. Cadillac Escalade EXTModel pikapın Türkiye’deki potansiyel fiyatı sosyal medyada gündem oldu.

Zachary’ye ait kamyonet:

Sosyal medyada paylaşmak:

Türkiye’de Zachary’ye ait aracı arayan bazı izleyiciler, şaşırtıcı ama şaşırtıcı değil bir görüntüyle karşılaştı. Pick-up’ın tam bir modeli olmasa da 2002 model Escalade’in SUV modeli ikinci el ilan sitelerinde mevcut. 1 milyon TLaynı fiyat seviyesinde olduğu tespit edilmiştir.

Aynı araç ABD’de ne kadara satılıyor?

2002 Cadillac Excalade EXT, 49.990 $ fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü. Bugün ABD’de ikinci el fiyatlarına baktığımızda aracın 5000 – 8000 dolar bandı yayınlandığını görüyoruz. Ancak hiçbir ilanda 9000 doların üzerinde bir fiyat görmedik.

Ruhi Çenet’in videosunu izlemek için:

acigolajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu