Yaşam

Apple’ın Kurucularından Steve Wozniak’ın Hastaneye Kaldırıldığı İddiasıyla

Apple’ın kurucuları arasında Steve WozniakMeksika’nın başkenti Mexico City’de bulunan Santa Fe ‘de konuşma yapmak üzere bir etkinliğe katıldı. Olayın ardından Wozniak’ın felç şüphesiyle hastaneye kaldırıldığı iddia edildi.

73 yaşındaki teknoloji girişimcisi, 1976 Ortağı Steve Jobs ile birlikte Apple’ı kurdu. Daha sonra ikili, kişisel bilgisayarların öncüsü olarak teknolojik bir atılımın fitilini ateşledi. Son dönemde WozniakÇoğunlukla konuşmacı ve danışman olarak görev yaptı.

Wozniak’ın durumuna ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı

Raporlara göre Wozniak, yerel saatle 16.20’deKonuşmasının ardından eşine şunları söyledi: “tuhaf hissettiriyor” söylenmiş. Eşi de Wozniak’ın hastaneye gitmesi konusunda ısrar etti. Ayrıca Wozniak ekibinin bazı üyelerinin, Apple kurucusunun sağlık durumunu kontrol etmek için özel jetle Meksika’ya gittiği de söylendi. Sağlık uzmanlarından alınan bilgiye göre Wozniak’ın durumu şu anda stabil.

Meksika medyasına göre Apple’ın kurucusu felç şüphesiHastaneye kaldırılmış olmasına rağmen aileye yakın kişilerin ifadesine göre durumu kötüydü. baş dönmesi Bu sadece baş döndürücü bir büyü. Vertigo, baş dönmesi ve stabilite sorunlarıyla kendini gösteren bir rahatsızlık olarak biliniyor.

Peki şimdi sorun ne olacak? WozniakAilesi tarafından ya da ailenin internet sitesi woz.org’da herhangi bir açıklama yapılmadı.

habermuratli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu